Vitajte vo svete HoReCa.

Dodávame 100% kvalitu pre našich zákazníkov. Prezrite si našu ponuku a objednajte ešte dnes!

Pravá hustá talianska čokoláda

Hustá horúca Talianska čokoláda značky UNIVERCIOK je výnimočná svojou kvalitou, je vyrobená z vybraných surovín najvyššej kvality. Kakao používané pri výrobe je jedno z najkvalitnejších z Holandska. Máme v ponuke niekoľko príchutí. Čokoláda je mimoriadne obľúbená v reštauračných prevádzkach ale aj na lyžiarskych strediskách. Čokoláda je balená ako porcia ale aj v kilových baleniach. K čokoláde radi bezplatne poskytneme čokovar na prípravu.

BOMBARDINO

Bombardino je horúci alkoholický miešaný nápoj na báze kávy. Vznikol v roku 1972 v Talianskom Livignu, v provincii Sondrio na lyžiarskej chate Mottolino. Jeho skutočným autorom bol pán Aldo Del Bó, riaditeľ lyžiarských vlekov v stredisku Mottolino. Prvým zákazníkom ho servíroval barista Erich Ciapponi, vedúci prevádzkar chaty Baita Mottolino.


V našej ponuke je nealkoholická varianta ktorá je vhodná aj pre deti. Balenie je ako porcia prípadne v kilových baleniach. Je zákazníkmi vyhľadávaná v lyžiarskych strediskách ale dnes už aj v baroch či reštauračných prevádzkach. Pokiaľ pridáte alkohol tak máte prav originálne BOMBARDINO. Radi bezplatne poskytneme aj čokovar na prípravu.

VEDELI STE, ŽE....????

Kakao

  • je bohaté na magnézium, kalcium, železo, zinok, meď, draslík a mangán
  • dôležitou zložkou antioxidanty – polyfenoly, ktoré obsahujú flavonoidy, a práve tie majú schopnosť blahodarne pôsobiť na cievy a krvný tlak
  • flavonoidy znižujú riziko vzniku srdcového infarktu a iných kardiovaskulárnych ochorení
  • flavonoidy zabraňujú upchávaniu ciev
  • fenyletylamín pôsobí ako andidepresant a podporuje v tele tvorbu dopamínu a adrenalínu
  • zvyšuje množstvo serotonínu v mozgu, je zodpovedný za dobrú náladu, optimistické myslenie, dáva pocit nasýtenia
Bombardino