Vitajte vo svete HoReCa.

Dodávame 100% kvalitu pre našich zákazníkov. Prezrite si našu ponuku a objednajte ešte dnes!

Ovocné nápojové koncentráty

Ovocné koncentráty máme v ponuke od rôznych výrobcov. Zastupujeme značky GAT FOODS, JAFFA CHAMPION, RAUCH, DOLANEA, MOSCO. Dbáme na prvotriednu kvalitu a zloženie z prvotriedneho ovocia, vypestovaného na plantážach vybraných výrobcom. Samotná výroba prebieha v komplexe supermoderných výrobných priestorov, za súbežného niekoľkostupňového systému kontroly, takže výsledný výrobok zodpovedá i najnáročnejším požiadavkám popredných svetových odberateľov na kvalitu nápojov.

Správnou prípravou získate lahodný nápoj s výrazne ovocnou chuťou. Obsahuje vysoké percento ovocného podielu a aj ovocnej dužiny, ako dôkaz rýdzosti ovocnej šťavy. Ovocnými nápojmi obohacujete svoj nápojový sortiment o chuťovo výnimočný, kvalitný a zdravý nápoj.

Vďaka širokému výberu si u nás vyberie každý zákazník. A to ako v otázke kvality tak aj ceny. Ponúkame rôzne príchute ako napríklad pomaranč, jablko, tropik, červený grep, ananás, čierna ríbezľa, jahoda, broskyňa, višňa či ľadový čaj. Máme viac druhov balenia ako 1kg Tetra Pak, 4kg a 10kg Bag-in-Boxy.

Na skladovanie nie je potrebné chladenie, stačí klasický skladový priestor. Doba spotreby sa pohybuje v rozsahu 12 až 15 mesiacov. Všetky nami predávané koncentráty spĺňajú hygienické požiadavky a sú v súlade s Potravinovým kódexom Slovenskej republiky. Na všetky koncentráty vieme doložiť laboratórne atesty ako aj crertifikáty oprávňujúce používania označenia „kóšer“.

Naše koncentráty vedia uspokojiť nároky aj najnáročnejších hotelových klientov. Pre hotely, penzióny, kúpeľné domy či školské jedálne poskytujeme bezplatný prenájom technológie pre prípravu a výdaj nápojov ako sú postmixy, premixy (víriče a miešače) či dispensre – výdajníky. Naši technici vám poskytnú aj kvalitný a bezplatný servis, ktorý vieme zabezpečiť do 48 hodín od nahlásenia poruchy.

V prípade záujmu si prezrite náš aktuálny katalóg a neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať.

KATALÓG