Vitajte vo svete HoReCa.

Dodávame 100% kvalitu pre našich zákazníkov. Prezrite si našu ponuku a objednajte ešte dnes!

Horúce jablko® Horúca brusnica® Horúca hruška® Horúci javor®- Vôňa ďalekej Kanady

Naša spoločnosť je výhradným importérom populárneho nápojového radu HOT APPLE® z Kanady. V krajine drsnej a nespútanej prírody, zasnežených hôr, priezračných bystrín a divokých vodopádov, nekonečných lesov a jazier... ho poznajú už dávno.
Poznajú ho muži, čo si po ťažkom dni sadnú večer k praskajúcemu ohňu a nechajú sa hýčkať jeho nežnou mlčanlivosťou...
Poznajú ho panie, slečny i mamičky, čo s úľavou na chvíľu prerušia kolobeh denného zhonu a v kľude preberú so svojimi blízkymi, čo deň dal...
Poznajú ho športovci, keď skrehnutí a unavení spočinú v kľude a pookrejú s ním na tele i na duši...
Poznajú ho deti, ktoré jednoducho vedia, čo je dobré...
Poznajú ho ľudia najrôznejšieho veku, ktorí si ho – každý zo svojho dôvodu – prosto zamilovali...
Nápoje HOT APPLE® obsahujú čistý výťažok z niagarských jabĺk, zmes prírodného aromatického korenia, hlavne škorice, sú bez kofeínu, bez chemických farbív a príchutí, majú vysoký obsah vitamínu C, vedia zahriať telo, potešiť dušu, ozvláštniť chvíle pohody. Sú skvelou alternatívou namiesto čaju na zohriatie počas chladných dní a tiež pre spríjemnenie chvíľ pohody.
Jednoduchým zaliatím horúcou vodou (2 dl) pripravíte hotový nápoj, ktorý nielen chutí, hreje a vonia, ale aj vytvára atmosféru.
Máte aj vy občas chuť na niečo... zvláštne.... iné....? Skúste šálku horúceho jabĺčka...

VEDELI STE, ŽE....????

Jablko znižuje krvný tlak a hladinu cholesterolu, posilňuje imunitný systém, srdce a krvný obeh, stabilizuje hladinu cukru v krvi, blokuje tvorbu žlčníkových a obličkových kameňov, povzbudivo pôsobí na nervovú sústavu, vďaka vysokému obsahu železa pomáha pri chudokrvnosti.

Škorica sa vyznačuje antioxidačnými účinkami a teda ochranou organizmu pred voľnými radikálmi, podporuje trávenie, zabraňuje nadúvaniu, pôsobí proti hnačke a rannej nevoľnosti v tehotenstve, urýchľuje uzdravenie pri horúčkovitých ochoreniach, má dezinfekčné účinky.

Hruška pomáha pri zažívaní, prečisťuje črevá a odstraňuje zápchu, pôsobí mierne dezinfekčne, obsahuje pektín, provitamín A, vitamíny B, kyselinu listovú  (pre krvotvorbu) aj vitamín C (posilnenie imunity). Hrušky majú aj rad minerálnych látok, draslík, sodík, meď aj vápnik.

Brusnice sú bohatým zdrojom vitamínov C a K a spolu s obsiahnutými polyfenolmi fungujú ako efektívny antioxidant. Pomáhajú proti bakteriálnej infekcii močových ciest, zabraňujú baktériám v ústnej dutine usadzovať sa na povrchu zubnej skloviny. Obsahujú tiež kyselinu citrónovú, jablčnú, benzoovú a šťaveľovú, magnézium, kalcium, mangán, fosfor a sodík. Výťažky chránia bunky tela pre útokmi chrípkových vírusov a pred 2/3 baktérií Helicobacter pylori spôsobujúcich žalúdočné vredy.

Javorový sirup je bohatý na draslík a vápnik, ale je aj vynikajúcim zdrojom mangánu a zinku. Obsahuje taktiež fosfór, železo, riboflavín a vitamíny B. Je to aj výborný antioxidant, chráni telo pred voľnými radikálmi. Prírodný javorový sirup je tmavohnedej farby, obsahuje cukor, ktorý ako jediný nejde priamo do krvi, ale je vstrebaný črevnými stenami, takže telo má možnosť odobrať si v každom momente len toľko, koľko skutočne potrebuje.

V prípade záujmu si prezrite náš aktuálny katalóg a neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať.

KATALÓG